preloader

O firmie

Od 1999 roku oferujemy na polskim rynku ochronne ubezpieczenia na życie dla klientów indywidualnych i firm.

Posiadamy oddziały w 12 miastach w Polsce. Obecnie ubezpieczamy ponad 190 000 osób.

Naszą misją jest dawanie oparcia w życiu, które sprawi, że każdy poczuje się bezpieczny i wyjątkowy. Wspieramy ludzi profesjonalizmem i doświadczeniem, ale też empatią i indywidualnym podejściem do każdej ludzkiej historii.

Pramerica znana jest z:

  • dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów ubezpieczeń na życie,
  • autorskiej analizy potrzeb klienta,
  • prostych warunków ubezpieczeń,
  • minimalnej liczby wyłączeń odpowiedzialności,
  • krótkiego czasu wypłaty świadczeń,
  • najwyższych standardów etycznych,
  • profesjonalnej kadry ekspertów,
  • możliwości ubezpieczenia na bardzo wysokie sumy.

Nagrody

Fair Play

(wyróżnienie Stowarzyszenia Polskich Brokerów, więcej: www.polbrokers.pl)

2013, 2014, 2015

Etyczna Firma

(konkurs Pulsu Biznesu, więcej: www.etycznafirma.pb.pl)

2014, 2016, 2017

Najlepszy Pracodawca

(program AON Hewitt, więcej: www.najlepsipracodawcy.pl)

2005, 2006, 2009, 2010, 2012

Firma Przyjazna Klientowi

(program badawczo-certyfikacyjny prowadzony przez Obserwatorium Zarządzania,
więcej: www.obserwatorium.pl)

2017

CSR

ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE

Dostrzegając potrzeby w otaczającym nas świecie i wykorzystując nasze zasoby działamy, by pomóc. Jesteśmy zaangażowani w szereg projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Dzięki szczególnej wrażliwości pracowników i współpracowników Pramerica, wspólnie wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Wszystkie nasze inicjatywy społeczne realizowane są przez Fundację Pramerica.

EDUKACJA Koncentrujemy się na pomocy dzieciom i młodzieży, szczególnie tym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Wspieramy ich edukację oraz rozwój umiejętności, a także pomagamy w realizowaniu własnych pasji.

 

PROMOCJA ZDROWIA Zdrowie jest dla nas cenną wartością, dlatego angażujemy się w działania mające na celu promocję zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, a także wspieramy instytucje o podobnych celach.

 

WOLONTARIAT Razem możemy więcej! Wspólnie z pracownikami, współpracownikami, przyjaciółmi i naszymi rodzinami angażujemy się w wolontariat. Corocznie organizujemy Dzień Wolontariusza, w którym niemal wszyscy zamieniamy się w ogrodników, malarzy, opiekunki, kucharzy i stolarzy, by dać część siebie dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk.

 

Więcej informacji znajduje się na www.fundacjapramerica.pl

sprawdź

W 2017 uruchomiliśmy projekt Moc Działania wyróżniający uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy zaangażowali się na rzecz lokalnej społeczności. Pierwowzorem projektu jest inicjatywa The Prudential Spirit of Community, zapocząkowana w Stanach Zjednoczonych przez Prudential Financial i realizowana od ponad 20 lat w wielu krajach na świecie.

 

Więcej informacji znajduje się na www.mocdzialania.pl

sprawdź

Pramerica Życie jest członkiem Koalicji Prezesi-wolontariusze, której współzałożycielem jest Aneta Podyma-Milczarek Prezes Zarządu spółki. Zarząd Pramerica angażuje się w inicjatywy Koalicji, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, uczniami, a także przedsiębiorstwami społecznymi, które poszukują biznesowego know-how dla rozwoju własnych projektów.

 

Więcej informacji znajduje się na www.dobrybiznes.info

sprawdź