preloader

Małgorzata Morańska

Rzecznik Prasowy

+48 660 755 238 malgorzata.moranska@pramerica.pl

Informacje prasowe

Polki w świecie finansów – niezależne, pewne siebie, wyedukowane i przezorne

W kwestii finansów osobistych, Polki wykazują niezależność i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, przełamując tym samym powszechnie panujące stereotypy. Z jednej strony 37% z nich za cel stawia sobie zakup mieszkania, a 36% marzy o założeniu własnej firmy. Z drugiej stanowią przykład na to, że niezależność i przedsiębiorczość można z powodzeniem łączyć z troską o rodzinę oraz dążeniem do zabezpieczenia jej przyszłości. Między innymi takie wnioski można wyciągnąć z raportu Pramerica Insight.

08 marca 2018

Znamy laureatów programu Pramerica Moc Działania

Wyjeżdżają na wolontariat misyjny, pomagają chorym i potrzebującym, angażują się w działalność na rzecz ochrony praw człowieka – polscy uczniowie mają w sobie Moc Działania i niezwykłą energię, którą dzielą się z innymi. Nastoletni wolontariusze, których inicjatywy społeczne urzekły kapitułę programu spotkają się na gali finałowej programu Pramerica Moc Działania, która odbędzie się już 22 marca w Warszawie.

05 marca 2018


Badania i analizy

Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych to badanie sprawdzające, w jaki sposób Polacy i Amerykanie zarządzają swoimi finansami, czy są do tego dobrze przygotowani, z jakich produktów finansowych korzystają i dlaczego się na nie decydują. Wyniki z rynku polskiego zostały zestawione z danymi z amerykańskich analiz, wykonanymi przez Prudential Financial, Inc. (PFI).