preloader

Małgorzata Morańska

Rzecznik Prasowy

+48 660 755 238 malgorzata.moranska@pramerica.pl

Informacje prasowe

Prezent na dobrą przyszłość

Wybierając świąteczny prezent dla bliskiej osoby lepiej kierować się nie tylko chwilową przydatnością, ale też korzyściami na przyszłość. Dobrą alternatywą dla tradycyjnych pomysłów na prezent może być… polisa ubezpieczeniowa.

05 grudnia 2017

Pramerica w szkołach

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, pracownicy i współpracownicy Pramerica Życie wcielili się w rolę nauczycieli, by przeprowadzić lekcje w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach programu „Otwarta Firma”, organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Wolontariusze przeprowadzali lekcje na temat ubezpieczeń w szkołach ponadgimnazjalnych w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Podczas zajęć uczniowie poznali historię ubezpieczeń, obszary życia, które są chronione przez ubezpieczenia oraz podstawowe pojęcia i zasady ich działania.

23 listopada 2017


Badania i analizy

Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych to badanie sprawdzające, w jaki sposób Polacy i Amerykanie zarządzają swoimi finansami, czy są do tego dobrze przygotowani, z jakich produktów finansowych korzystają i dlaczego się na nie decydują. Wyniki z rynku polskiego zostały zestawione z danymi z amerykańskich analiz, wykonanymi przez Prudential Financial, Inc. (PFI).