Informacje prasowe Pramerica Życie TUiR SA

2017.10.02 r. Pramerica Życie zaprasza na sobotę pełną rodzinnych przeżyć

Pramerica Życie zaprasza na Warszawski Piknik Rodzinny podczas Narodowego Dnia Sportu, który odbędzie się w sobotę, 7 października 2017 r. na błoniach PGE Narodowego. Pobierz pełną informację tutaj. 

2017.09.13 Pramerica oddaje krew dla potrzebujących

Pramerica Życie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zorganizowała akcję krwiodawstwa w siedzibie towarzystwa, zbierając w sumie niemal 12 litrów krwi. Do akcji włączyły się również sąsiadujące firmy. Pobierz pełną informację tutaj. 

30.08.2017 Polski uczeń = aktywny wolontariusz? Startuje program Pramerica Moc Działania

Wraz z początkiem roku szkolnego uczniowie z całej Polski zyskają szansę na podzielenie się swoimi wyjątkowymi inicjatywami prospołecznymi. Wszystko dzięki programowi Pramerica Moc Działania, który z początkiem września zawita do polskich szkół. Jego ideą jest wyróżnienie młodych ludzi, którzy mają głowę pełną pomysłów, jak zmienić świat na lepszy i odwagę, by działać. Autorzy najciekawszych inicjatyw wyjadą w maju do Waszyngtonu, gdzie poznają wolontariuszy z całego świata. Pobierz pełną informację tutaj. 

25.07.2017 Pramerica wypłaciła jeszcze więcej świadczeń klientom

Pramerica Życie TUiR SA wypłaciła więcej świadczeń w pierwszej połowie 2017 roku niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Suma wypłaconych świadczeń za okres styczeń-czerwiec 2017 wyniosła 41,5 mln PLN, a to o 15,4% więcej niż w pierwszym półroczu 2016 roku.
Pobierz pełną informację tutaj. 

13.07.2017 Młodzi Polacy są ambitni i przedsiębiorczy, choć niepewni swojej przyszłości finansowej

Wyniki badania Pramerica Insight, wskazują że młodzi Polacy (25-34 lata) są ambitni i przedsiębiorczy, choć niepewni swojej przyszłości finansowej. Za cel finansowy stawiają sobie przeważnie założenie lub rozwinięcie firmy oraz zabezpieczenie bieżących potrzeb. Z kolei młode pokolenie Amerykanów aktywnie dąży do zapewnienia odpowiedniego poziomu życia na emeryturze.

Co jeszcze o młodych Polakach mówi badanie „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych” dowiedzą się Państwo z załączonych materiałów prasowych. Pobierz pełną informację tutaj. 

3.07.2017 Strefa Beztroskiego Relaksu Pramerica zaprasza!

Przed siedzibą główną Pramerica powstała Strefa Beztroskiego Relaksu, na której warszawscy przechodnie mogą odpocząć od zgiełku miasta na wygodnych leżakach i miękkiej trawie. Serdecznie zapraszamy do korzystania! Pobierz pełną informację tutaj. 
30.05.2017 Rodzinni Polacy i patrzący w przyszłość Amerykanie, czyli jak podchodzimy do finansów osobistych nad Wisłą, a jak za oceanem

Polacy kierują się opinią rodziny przy podejmowaniu decyzji finansowych, a gdy kupują ubezpieczenie to głównie, by zabezpieczyć bliskich na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Amerykanie bardziej skupiają się na swojej przyszłości i częściej myślą o swojej emeryturze. Ich świadomość finansowa jest nieco wyższa niż polskich konsumentów. Między innymi takie wnioski płyną z raportu „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych”, opublikowanego przez Pramerica Życie TUiR SA. Jakie jeszcze konkluzje przyniosło pierwsze tego typu badanie porównawcze na polskim rynku?

Pobierz pełną informację prasową tutaj. 

Pobierz infografikę tutaj. 

Pobierz pełen raport "Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych" tutaj. 

26.04.2017 Dzień Przedsiębiorczości w Pramerica Życie

Pramerica Życie wzięła udział w programie „Dzień przedsiębiorczości” organizowanym corocznie przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
26 kwietnia 2017 r. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych odwiedzili centralę firmy oraz jej oddziały i mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki pracy w towarzystwie ubezpieczeń, a także kulisy udzielania klientom profesjonalnego wsparcia finansowego. Pobierz pełną informacje tutaj. 

25.04.2017 Jak wielką Moc Działania mają w sobie polscy uczniowie?

Pramerica uruchamia polską edycję międzynarodowego programu Spirit of Community, promującego działalność społeczną wśród uczniów.
Pramerica Moc Działania to polska odsłona programu Prudential Financial Inc. (PFI) Spirit of Community, który powstał  ponad 20 lat temu. Ideą projektu jest zwrócenie uwagi na młodych ludzi w wieku szkolnym, którzy angażują się w działania na rzecz lokalnej społeczności, mają głowę pełną pomysłów, jak zmieniać świat na lepszy i odwagę, by działać.

Pobierz pełną informację prasową tutaj. 

Pobierz infografikę tutaj:

Pobierz pełen raport "Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych" tutaj.

03.04.2017 r. Pramerica Życie Etyczną Firmą

Pramerica Życie Etyczną Firmą

Pramerica Życie została wyróżniona tytułem Etyczna Firma Roku w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Puls Biznesu. To już drugie wyróżnienie spółki. Pobierz pełną informację tutaj.   

20.03.2017 r. To był najlepszy rok pod względem finansowym dla Pramerica Życie - wyniki finansowe spółki za 2016 rok

To był najlepszy rok pod względem finansowym dla Pramerica Życie - wyniki finansowe spółki za 2016 rok.

Pramerica Życie TUiR SA odnotowała zysk netto w wysokości 19,7 mln zł. Wynik ten jest o 181% wyższy od ubiegłorocznego. Przypis składki brutto towarzystwa również wzrósł i wyniósł niemal 249 mln zł.
Pobierz pełną informację tutaj. 

01.03.2017 Pramerica Życie z atrakcjami dla warszawskich rodzin

Pramerica Życie jest partnerem tegorocznych Warszawskich Dni Rodzinnych, które odbędą się w dniach 17-19 marca. To wyjątkowe święto, podczas którego rodziny z dziećmi będą miały okazję nieodpłatnie skorzystać z ofert firm realizujących zajęcia dla najmłodszych, ośrodków kształcenia, czy placówek rozwojowych.
Pobierz pełną informację tutaj 

23.11.2016 r. Pramerica edukuje młodzież

Ponad 20 wolontariuszy z Fundacji Pramerica oraz Pramerica Życie odwiedziło szkoły ponadgimnazjalne
w 7 miastach w Polsce. W sumie przeprowadzili 41 lekcji na temat ubezpieczeń. Pobierz pełną informację tutaj.

06.10.2016 r. Pomagając innym stajemy się lepsi

Fundacja Pramerica oraz Pramerica Życie zorganizowały w Polsce Dzień Wolontariusza, podczas którego ponad 190 osób: pracowników, współpracowników i ich rodziny pomagało w domach dziecka, świetlicach środowiskowych, a także w schronisku dla zwierząt na terenie Polski.
Pobierz pełną informację tutaj.

19.09.2016 r. Pramerica uzupełnia braki krwi

W okresie powakacyjnym banki krwi odczuwają braki. Właśnie dlatego Pramerica Życie we współpracy z RCKiK w Warszawie, zorganizowała akcję krwiodawstwa w siedzibie towarzystwa, zbierając w sumie 12 litrów krwi.
Pobierz pełną informację tutaj.

04.08.2016 r. Pramerica Życie wypłaca. Po prostu.

Pramerica Życie TUiR SA wypłaciła więcej świadczeń w pierwszej połowie 2016 roku niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
Pobierz pełną informację tutaj.

14.06.2016 r. Ochrona życia i zdrowia w jednej polisie

Pramerica Życie TUiR SA wprowadza właśnie na rynek innowacyjny produkt Ubezpieczenie na Całe Życie + Zdrowie. Jest to ubezpieczenie na całe życie z możliwością wypłaty świadczenia w razie poważnego zachorowania.
Pobierz pełną informację tutaj.

Kontakt dla mediów:
Małgorzata Morańska
Tel.: (+48 22) 329 31 75
Kom.: (+48) 660 755 238
malgorzata.moranska@pramerica.pl