Historia Pramerica w Polsce

Pramerica Życie TUiR SA jest obecna w Polsce od 1999 r. Od tego czasu firma buduje pozycję eksperta w dostarczaniu rozwiązań ochronnych dla Klientów. 

Jakość świadczonych usług dla Klientów i Partnerów biznesowych była i jest w Pramerica wartością najważniejszą.

Przejdź do 1999 - 2001 - 2004 - 2005 - 2006 - 2008 - 2009 - 2010 - 2010 - 2012 - 2013 - 2014


1999

PFI otworzył swoją spółkę w Polsce – był to początek istnienia dzisiejszej Pramerica Życie TUiR SA. W tym samym roku otworzonych zostało 5 pierwszych oddziałów sprzedaży w Warszawie.


2001

Otworzono pięć nowych oddziałów sprzedaży na południu Polski – dwa w Krakowie, dwa w Katowicach oraz jeden we Wrocławiu.


2004

W Poznaniu otworzono kolejny oddział sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych.


2005

Pramerica otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku.


2006

Pramerica ponownie otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku.


2008

Pramerica wprowadziła na rynek unikatowy produkt Unit Linked, charakteryzujący się gwarantowaną ochroną pomimo inwestowania części składek w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe.


2009

Stworzyliśmy konkurencyjną ofertę ubezpieczeń grupowych w Pramerica. Powstały kolejne oddziały sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych w Poznaniu oraz w Gdyni oraz po raz trzeci otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku.


2010

Pramerica rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń typu Business Insurance, gwarantujących sukcesję w firmach oraz otworzyła czternasty oddział sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych w Łodzi. Po raz czwarty otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku.


2012

Ruszyła sprzedaż ubezpieczeń pakietowych „Z myślą o…” poprzez nową sieć dystrybucji – Life Advisor oraz powstały dwa kolejne oddziały sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych w Lublinie oraz Szczecinie. Co więcej, Pramerica po raz piaty otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku.


2013

Ubezpieczenia grupowe zostały wyróżnione przez brokerów nagrodą Fair Play. Rozpoczęła się także współpraca z bankami w ramach bancassurance. Otwarto kolejne dwa oddziały sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych w Rzeszowie oraz w Bydgoszczy.

Od dziesięciu lat prowadzimy kampanię wizerunkową Pramerica na największych nośnikach wielkoformatowych w kraju. Hasło kampanii „Profesjonalizm w każdym detalu” ma na celu pokazanie, że firmę tworzą najwyższej klasy profesjonaliści, którzy oferują najlepsze jakościowo produkty na rynku i bezustannie pracują nad podwyższeniem standardów obsługi Klienta.


2014

Ubezpieczenia grupowe zostały ponownie wyróżnione przez brokerów nagrodą Fair Play.


Powrót na górę strony

 

 

Prudential Financial, Inc., spółka zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, nie jest powiązany w żaden sposób z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.