W Pramerica Życie TUiR SA specjalizujemy się w dziedzinie ochronnych ubezpieczeń na życie. Naszą misją jest pomaganie Klientom w osiągnięciu bezpieczeństwa finansowego i spokoju ducha, poprzez ochronę wartości najważniejszych – życia i zdrowia.

Wyróżniają nas

To co wyróżnia Pramerica na rynku to:

 

  • Autorskie podejście do analizy potrzeb Klienta; 
  • Bardzo wysokie standardy obsługi oraz standardy etyczne, które obowiązują wszystkich pracowników i współpracowników firmy;

  • Dbałość o trwałe relacje z Klientami;

  • Profesjonalna kadra ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń ochronnych;

  • Oferta produktowa dla najbardziej wymagających Klientów;

  • Maksymalizacja zakresu ochrony;

  • Minimalizacja liczby wyłączeń odpowiedzialności w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń;

  • Możliwość ubezpieczenia na bardzo wysokie sumy ubezpieczenia.
     

              
 


 

Wartości Pramerica

Prudential Financial, Inc.

Jesteśmy spółką należącą do grupy kapitałowej Prudential Financial, Inc. (PFI) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, jednej z największych instytucji finansowych na świecie.
 

PFI działa w sektorze usług finansowych od ponad 140 lat i jest liderem w Stanach Zjednoczonych. Aktywa PFI na dzień 31 marca 2017 wynosiły ponad bilion (1 299 000 000 000) dolarów.
 

Firma obsługuje Klientów instytucjonalnych i indywidualnych za pośrednictwem swoich spółek zależnych w ponad 40 krajach, zatrudniając ponad 49 tysięcy pracowników na terenie USA, Azji, Ameryki Łacińskiej i Europy (stan na dzień 31 grudnia 2016 r.).
 

Korzystając ze swojego dziedzictwa i wiedzy w zakresie ubezpieczeń na życie oraz zarządzania aktywami, PFI pomaga swoim Klientom pomnażać i chronić majątek.
 

Więcej informacji na temat PFI można znaleźć na stronie www.prudential.com.

Skała Gibraltaru

Logo Pramerica i Prudential Financial, Inc. obowiązuje od 1896 r. i jest nim skała Gibraltaru – symbol siły, stabilności, wiedzy i innowacji. W Stanach Zjednoczonych logo Firmy należy do najbardziej rozpoznawalnych i od prawie 140 lat dla wielu milionów ludzi jest synonimem bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Pramerica w liczbach

35,9 mln złotych Pramerica wypłaciła swoim Klientom z tytułu świadczeń i odszkodowań od stycznia do czerwca 2016 roku

Ponad 160 000 Klientów jest ubezpieczonych w Pramerica

18 lat istniejemy na polskim rynku

W 12 miastach w Polsce posiadamy oddziały

5 razy Pramerica otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku

Obejrzyj film o nas

Video Player
 
Prudential Financial, Inc., spółka zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, nie jest powiązany w żaden sposób z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.