Jesteśmy spółką należącą do grupy kapitałowej Prudential Financial, Inc. – międzynarodowej firmy zatrudniającej ponad 49 tysięcy osób na terenie USA, Azji, Europy i Ameryki Łacińskiej (stan na dzień 31 grudnia 2016 r.).

Strategia działania Pramerica jest zbudowana na trzech filarach: najlepszej ofercie produktowej dla Klientów, najwyższej jakości świadczonych usług oraz zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży ubezpieczeniowej, o wysokich standardach etycznych.  

Nasza spółka poszukuje współpracowników do sprzedaży kompleksowych planów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i firm oraz osób do pracy w Centrali firmy.

Oferujemy możliwości rozwoju i budowania kariery w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej, której podstawą działania są takie wartości jak: Klient w Centrum Uwagi, Wzajemny Szacunek, Duch Zwycięstwa, Godni Zaufania.

 

Czym wyróżnia się Pramerica na rynku pracy?

  • Jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce – pięciokrotnie (w latach: 2005, 2006, 2009, 2010 i 2012) otrzymaliśmy tytuł „Najlepszy Pracodawca”.

  • Tworzymy jedną, spójną organizację, której Agenci i pracownicy Centrali dążą do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest dobro Klienta.

  • Nasze wynagrodzenie i systemy motywacyjne należą do jednych z najlepszych na rynku.

  • Rozwój naszych pracowników i współpracowników według sprawdzonych modeli międzynarodowych jest dla nas podstawą działania.

  • W codziennej pracy staramy się znaleźć równowagę pomiędzy silną orientacją na osiąganie realnych celów biznesowych i wrażliwością na potrzeby pracownicze.

  • Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Od 2009 roku prowadzimy Fundację Pramerica, która zajmuje się głównie pomocą dzieciom i młodzieży znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

  • Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami (www.pszk.pl). Nasza aktywność w Stowarzyszeniu polega między innymi wymianie wiedzy i doświadczeń, wzajemnej inspiracji i poszukiwaniu efektywnych rozwiązań w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

          

Co zyskujesz? Sprawdź!

Poznaj korzyści współpracy w ramach struktur Sprzedaży

Poznaj korzyści z pracy w Centrali Pramerica

 

Masz pytania? 

Skontaktuj się z nami!

 


Dołącz do najlepszych!

 

Przetwarzanie wszelkich danych osobowych oraz informacji podlega rygorom ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Prudential Financial, Inc., spółka zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, nie jest powiązany w żaden sposób z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii”.